Sukces przedstawicieli Klubu Debat Oksfordzkich "Ars bene dicendi"

W dniach 10-12 maja członkowie Klubu Debat Oksfordzkich "Ars bene dicendi" tj. Adrian Grala, Bartosz Grzelak, Wioleta Lewandowska oraz Dominik Witek - reprezentowali nasz Uniwersytet na największym polskim turnieju  debat oksfordzkich, czyli na Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Krakowie, organizowanych przez Krakowskie Stowarzyszenie Mówców, Stowarzyszenie Nowe Przestrzenie i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas eliminacji centralnych nasza drużyna wygrała 2 z 3 debat i tym samym awansowała do fazy finałowej!

Serdecznie gratulujemy!

To kolejny sukces po ubiegłym roku, wtedy również Klub Debat doszedł aż do fazy finałowej.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Maj 2019 - 10:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2019 - 10:45; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski