Monografia dr Michała Szypniewskiego "Ochrona interesu pracownika delegowanego w ramach świadczenia usług w Unii Europejskiej"

Nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer ukazała się monografia pt "Ochrona interesu pracownika delegowanego w ramach świadczenia usług w Unii Europejskiej" autorstwa dr Michała Szypniewskiego. W monografii poruszone zostały kluczowe problemy związane z delegowaniem pracowników w ramach swoboby świadczenia usług, jakie powstały na tle konfliktów interesów państw członkowskich Unii Europejskiej. Szczególny nacisk położono na aksjologiczne uzasadnienie ochrony interesu pracownika delegowanego, a także na samą konstrukcję prawną delegowania oraz warunki zatrudnienia pracownika delegowanego. Monografia jest  nieznacznie zmienioną wersją rozprawy doktorskiej obronionej, z wyróżnieniem, w grudniu 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: niedziela, 26. Maj 2019 - 23:16; osoba wprowadzająca: Michał Szypniewski Ostatnia zmiana: niedziela, 26. Maj 2019 - 23:16; osoba wprowadzająca: Michał Szypniewski