Wystąpienie dr Anny Klimaszewskiej w Oudenaarde

W dniach 31 maja – 1 czerwca 2019 r. zorganizowana została międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia historii prawa i instytucji krajów flamandzkich, pikardzkich i walońskich (Société d'histoire du droit et des institutions des pays flamands, picards et wallons). Swoje wystąpienia prezentowali badacze z następujących Uniwersytetów: Katholieke Universiteit Leuven, Erasmus Universiteit Rotterdam, Vrije Universiteit Brussel, Universiteit Gent, Université d’Artois, Université de Lille, Université de Lille II, Université de Dijon, Universiteit Leiden, Université de Versailles Saint-Quentin-en-Yvelines, Université de Lorraine, Universiteit Antwerpen. Na zaproszenie przewodniczącej Stowarzyszenia, prof. Emese von Bóné, dr Anna Klimaszewska wygłosiła referat nt. Commercial law vs. commercial life after the introduction of the French Code of 1807 in the 19th-century Polish territories.

Data publikacji: poniedziałek, 1. Lipiec 2019 - 16:12; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Lipiec 2019 - 16:12; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski