Wystąpienie dr. Michała Szypniewskiego na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie

W dniach 3 – 5 lipca 2019 r. na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie została zorganizowana międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia European Labour Law Young Scholars Modern Forms of Work A European Comparative Study. Podczas konferencji analizie poddano wyłaniające się z resztek epoki industrialnej nowe stosunki zatrudnienia i towarzyszące im zagadnienia, które nie miały statusu centralnych, a zyskują na znaczeniu. W jednym z paneli odnoszących się nowych stosunków zatrudnienia referat pt. Working via the Internet versus lex loci laboris – fair competition? przedstawił dr Michał Szypniewski.

Data publikacji: poniedziałek, 8. Lipiec 2019 - 10:44; osoba wprowadzająca: Michał Szypniewski Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Lipiec 2019 - 16:36; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski