Artykuł w Dzienniku Gazecie Prawnej relacjonujący Światowe Forum Dziekanów Prawa na WPiA UG

W Dzienniku Gazecie Prawnej z dnia 1 października 2019 r. ukazał się obszerny artykuł autorstwa red. Julity Żylińskiej obszernie relacjonujący i przybliżający dyskujsje, które toczyły się podczas dwóch odbywających się w dniach 19-22 września 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego międzynarodowych wydarzeń: Światowego Forum Dziekanów Prawa i dorocznej Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydziałów Prawa (IALS). Tekst artykułu (skan) dostępny jest w załączeniu.

Data publikacji: sobota, 12. Październik 2019 - 18:17; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Listopad 2019 - 09:59; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski