Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. rekrutacji na specjalistyczne studia post-magisterskie w College of Europe oraz stypendiów Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

W imieniu organizatorów Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej WPiA UG oraz Szkoła Prawa Francuskiego serdecznie zapraszają studentów na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na specjalistyczne studia post-magisterskie w College of Europe oraz stypendiów Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Spotkanie odbędzie się w przyszły wtorek 12 listopada o godz. 10:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w sali D 303.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na poniższych stronach:

College of Europe

College of Europe in Natolin

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku

Stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

Data publikacji: czwartek, 7. Listopad 2019 - 19:57; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Listopad 2019 - 20:24; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska