fbpx Projekt WPiA wybrany do dofinansowania | Wydział Prawa i Administracji

Projekt WPiA wybrany do dofinansowania

dofinansowanie

Z przyjemnością informujemy, że projekt Wydziału Prawa i Administracji przygotowany wspólnie z Wydziałem Zarządzania UG pt. "Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach" uzyskał pozytywną ocenę i otrzyma dofinansowanie  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 776 mieszkańców województwa pomorskiego, pracowników MŚP, osób w wieku aktywności zawodowej, poprzez realizację studiów podyplomowych oraz szkoleń.

Uczestnicy Projektu, w zależności od potrzeb oraz poziomu wykształcenia, będą mogli wybrać jedną z form wsparcia: studia podyplomowe z zakresu prawa spółek, prawa własności intelektualnej, o tematyce finansowo - podatkowej lub związane z zarządzaniem projektami IT, szkolenia ICT (ECDL, CISCO) bądź kursy językowe.

Budżet Projektu to prawie 2 mln PLN.  Kierownikiem Projektu "Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach" jest dr hab. Joanna Kruczalak - Jankowska, prof. nadzw. z Wydziału Prawa i Administracji.

Po podpisaniu umowy o dofinansowanie rozpocznie się proces rekrutacji na pierwsze edycje studiów podyplomowych i szkoleń. Uczestnikami będą mogły być osoby zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, mieszkające lub pracujące na terenie województwa pomorskiego. Uruchomienie pierwszych studiów i szkoleń, zależnie od rodzaju, zaplanowano na początek roku akademickiego 2017/18.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Piotr Komorowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski