Konferencja "Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców" | Wydział Prawa i Administracji

Konferencja

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców”” organizowaną przez Katedrę Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Przewodniczącego Komisji nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach (NKK).

Celem konferencji jest dyskusja na temat aktualnych potrzeb przedsiębiorców w sferze ochrony ich praw na etapie postępowania sądowego. Kwestia ta skupia coraz większą uwagę ze względu na planowane, ponowne  wyodrębnienie postępowania gospodarczego.

Miejscem spotkania jest Wydział Prawa i Administracji, Audytorium C - poniedziałek 11 grudnia 2017 r., godz. 9.00-13.30.

Rejestracja na konferencję możliwa poprzez stronę internetową: https://efektywnosc-post-cywilnego-w-sprawach-przedsiebiorcow.konfeo.com/pl/groups

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski