fbpx XI Konferencja Naukowa pt. „Potrzeby i kierunki zmian w Prawie zamówień publicznych”. | Wydział Prawa i Administracji

XI KONFERENCJA NAUKOWA pt. „POTRZEBY I KIERUNKI ZMIAN W PRAWIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH”

XI KONFERENCJA NAUKOWA pt. „POTRZEBY I KIERUNKI ZMIAN W PRAWIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH”

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Konferencji Naukowej pt. „Potrzeby i kierunki zmian w Prawie zamówień publicznych”.

W ramach kontynuacji spotkań środowiska naukowego i praktyków zajmujących się problematyką zamówień publicznych Urząd Zamówień Publicznych wraz z Katedrą Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego organizuje XI Konferencję Naukową z zakresu zamówień publicznych pt. „Potrzeby i kierunki zmian w Prawie zamówień publicznych”.

Konferencja składać się będzie z pięciu paneli dyskusyjnych:

1. Cele i zasady Prawa zamówień publicznych;
  2. Efektywność zamówień publicznych;
  3. Innowacyjność zamówień publicznych;
  4. Wsparcie MŚP;
  5. Polityka zakupowa państwa.

Informacje organizacyjne

Konferencja odbędzie się w terminie 18-19 czerwca 2018 r. w Gdańsku. Miejscem obrad będzie Audytorium B Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Jana Bażyńskiego 6 w Gdańsku.

Osobom spoza Trójmiasta organizatorzy proponują zakwaterowanie w jednym z trzech hoteli: Hotel Arkon Park, Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa lub Hotel Oliwski. W terminie do 31 maja 2018 r. uczestnicy konferencji będą mieli możliwość dokonania rezerwacji w hotelu w obniżonej cenie. Od 1 czerwca hotel będzie dokonywał rezerwacji w standardowej cenie.

Rezerwacja i opłata za nocleg we własnym zakresie na hasło konferencja PZP.

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie zgłoszenia na adres konferencja@uzp.gov.pl  oraz wniesienie opłaty konferencyjnej w terminie do 4 czerwca 2018 roku.

Opłata konferencyjna dla 1 osoby wynosi 380 zł i nie obejmuje kosztów zakwaterowania. Należy ją wpłacić przelewem na rachunek Uniwersytetu Gdańskiego:

59 1240 1271 1111 0010 4368 2415 z dopiskiem „K635-18  (imię i nazwiska uczestnika)”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 22 458 78 75, mail: konferencja@uzp.gov.pl

Osoby zgłaszające udział w konferencji wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby organizacji konferencji.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

program

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski