fbpx Konkurs z wiedzy o Prawie UE | Wydział Prawa i Administracji

Konkurs z wiedzy o Prawie UE

konkurs

Szanowni Państwo,

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów kierunków prawniczych uczelni wyższych.

Konkurs organizowany jest z okazji przypadającej w 2019 roku 15. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz 40-lecia pierwszych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu funkcjonowania Unii Europejskiej, w szczególności prawa europejskiego.

Organizatorem Konkursu jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Zainteresowani studenci mogą rejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/g3fpv do 15 grudnia 2018 roku. Wszelkich informacji udziela dr Olga Śniadach, cpeoh@prawo.univ.gda.pl

Nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli ufundowany przez Janusza Lewandowskiego - Posła do Parlamentu Europejskiego. Za zajęcie II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

PDF icon harmonogram.pdf261.14 KB
PDF icon orzeczenia_tsue.pdf389.28 KB