fbpx Dyskusja: Statut UG 2.0 Uniwersytet Gdański na progu zmian | Wydział Prawa i Administracji

Dyskusja: Statut UG 2.0 Uniwersytet Gdański na progu zmian

status

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr hab., prof. UG Wojciech Zalewski oraz Dyrektor Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa dr hab., prof. UG Dorota Rancew-Sikora zapraszają na dyskusję dotyczącą zmian, które wiążą się z uchwaleniem nowego Statutu Uniwersytetu Gdańskiego.
Dyskusja odbędzie się w najbliższy poniedziałek 28 stycznia o godzinie 10:30 w Sali Rady Wydziału WPiA.

Materiałem wyjściowym do dyskusji będzie propozycja Statutu 2.0 dla polskich uczelni opracowana przez zespół naukowców z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Śląskiego (w pracach tego zespołu brała udział m.in. Prorektor UG Anna Machnikowska).

Dokument jest dostępny na stronie http://statut20.umk.pl/

Serdecznie zapraszamy członków wspólnoty akademickiej UG do wzięcia udziału w tej dyskusji.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski