Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję pt. „Civil liability and new technologies” | Wydział Prawa i Administracji

banner

Jego magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, Katedra Prawa Cywilnego oraz European Group on Tort Law  mają zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodową Konferencję pt. „Civil liability and new technologies”, która odbędzie się w dniu 10 października 2019 r. w Audytorium C  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Konferencja jest poświęcona wpływowi nowych technologii na odpowiedzialność cywilną, za szczególnym naciskiem na regulację prawną dotyczącą pojazdów autonomicznych. Będzie to rzadka okazja do wysłuchanie referatów wybitnych europejskich przedstawicieli nauki prawa odszkodowawczego.

Językiem konferencji jest język angielski (nie zapewniamy tłumaczenia). Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak chęć uczestnictwa wymaga rejestracji do dnia 5 października 2019 r. do godz. 20:00 na adres e-mail: torts2019@gmail.com

spos

Program + dojazd