fbpx Aktualności | Wydział Prawa i Administracji

Aktualności | Wydział Prawa i Administracji

czwartek, 19 grudnia 2019 roku, 13:08
Mamy przyjemność ogłosić nabór do Nowej Edycji Międzywydziałowej Szkoły Prawa Francuskiego! Zgłoszenia przyjmujemy do połowy stycznia (15.01.2020), decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego i europejskiego prosimy o kontakt: spf@prawo.univ.gda.pl

więcej informacji na stronie SPF:

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego i europejskiego. Kurs MSPF adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, kryminologia, podatki i doradztwo podatkowe, ekonomia, zarządzanie, filologia romańska, historia, dyplomacja, nauki polityczne, ale nie tylko) jak również doktorantów, aplikantów, praktyków prawa i języka francuskiego zainteresowanych poznaniem lub pogłębieniem swojej wiedzy na temat systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców francuskich (z Uniwersytetu Toulouse Capitole 1) i polskich (z Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego) w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą kurs otrzymają dyplom uniwersytecki:

"Certificat d'introduction au droit français et européen"

Serdecznie zapraszamy!