fbpx Aktualności | Wydział Prawa i Administracji

Aktualności | Wydział Prawa i Administracji

wtorek, 15 października 2019 roku, 16:52

Mamy przyjemność ogłosić nabór do VIII Edycji Szkoły Prawa Francuskiego! Zgłoszenia przyjmujemy do połowy stycznia (15.01.2020), decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego prosimy o kontakt: spf@prawo.univ.gda.pl

więcej informacji na stronie SPF:

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego jak również europejskiego. Kurs Szkoły adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą zajęcia otrzymają: "Certificat d'introduction au droit français et européen"

Serdecznie zapraszamy!

SPF