Księga jubileuszowa profesora Andrzeja Pułło

19 maja 2014 r. w czasie posiedzenia Rady Wydziału Prawa i Administracji odbyła się uroczysta prezentacja i wręczenie Księgi Pamiątkowej profesora Andrzeja Pułły. Laudację wygłosił Dziekan Wydziału. Następnie głos zabrał profesor. Oprócz podziękowań, podzielił się ze słuchaczami wspomnieniami o latach spędzonych na Wydziale od czasów, kiedy był asystentem, aż po objęcie funkcji dziekana i o cenionych ludziach, których spotkał na swojej drodze. Przedstawił także swoje przemyślenia na temat obecnej kondycji polskiej nauki i dydaktyki prawa. Zaapelował do słuchaczy o to, by Wydział, który przez lata wypracował sobie wysoką pozycję w Polsce dbał zawsze o wysoki poziom dydaktyki i nauki. Składamy Panu Profesorowi serdeczne podziękowania i gratulacje, życząc wszelkiej pomyślności.
Księga Pamiątkowa, która jest jednocześnie XXXI tomem "Gdańskich Studiów Prawniczych" jest już dostępna dla czytelników. Szczegółowy spis treści został umieszczony na stronie pisma. Wkrótce na tej stronie ukażą się pełne treści wszystkich artykułów. XXXI tom GSP będzie pierwszym dostępnym w całości online. Zapraszamy do lektury.

Data publikacji: sobota, 26. Lipiec 2014 - 12:17; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: niedziela, 12. Październik 2014 - 19:28; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty