VII Ogólnopolskie Forum Młodych Romanistów

wpia

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na VII Ogólnopolskie Forum Młodych Romanistów pt. „(…) iuris consulti, quorum summus circa verborum proprietatem labor est (Quint. inst. 5, 14, 34) — język prawa i język prawników w Rzymie starożytnym”, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W załączeniu program wydarzenia. Konferencja organizowana jest przez Zakład Prawa Rzymskiego WPiA UG.
Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej – na kampusie uniwersyteckim w budynku WPiA UG, ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku, sala 2014.

Liczymy na owocną dyskusję.

Data publikacji: czwartek, 29. Czerwiec 2023 - 10:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Czerwiec 2023 - 10:35; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski