fbpx Statut UG 2.0, druga debata. | Wydział Prawa i Administracji

Statut UG 2.0, druga debata.

debata

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr hab. prof. UG Wojciech Zalewski oraz Dyrektor Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa dr hab. prof. UG Dorota Rancew-Sikora zapraszają na drugą debatę dotyczącą zmian, które wiążą się z uchwaleniem nowego Statutu Uniwersytetu Gdańskiego.
Debata odbędzie się w poniedziałek 18 lutego o godzinie 11 w Sali Rady Wydziału WPiA.

Dyskusja będzie kontynuacją spotkania z 25 stycznia br. Przemówienie wprowadzające wygłosi dr hab. prof. UG Piotr Uziębło, który przedstawi obecny stan prac nad projektem Statutu Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie głos zabiorą organizatorzy spotkania, którzy przedstawią specyfikę swoich jednostek w kontekście omawianych reform.

Serdecznie zapraszamy członków wspólnoty akademickiej UG do wzięcia udziału w tej dyskusji.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski