fbpx Nowa Edycja Międzywydziałowej Szkoły Prawa Francuskiego | Wydział Prawa i Administracji

Nowa Edycja Międzywydziałowej Szkoły Prawa Francuskiego

banner

Mamy przyjemność ogłosić nabór do nowej edycji Międzywydziałowej Szkoły Prawa Francuskiego!

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego i europejskiego. Kurs MSPF adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, kryminologia, podatki i doradztwo podatkowe, ekonomia, zarządzanie, filologia romańska, historia, dyplomacja, nauki polityczne, ale nie tylko) jak również doktorantów, aplikantów, praktyków prawa i języka francuskiego zainteresowanych poznaniem lub pogłębieniem swojej wiedzy na temat systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców francuskich (z Uniwersytetu Toulouse Capitole 1) i polskich (z Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego) w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą kurs otrzymają dyplom uniwersytecki:

"Certificat d'introduction au droit français et européen"

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 stycznia 2020 r., decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w Kursie prawa francuskiego i europejskiego zapraszamy do kontaktu: spf@prawo.univ.gda.pl

Więcej informacji na n/t nowej edycji MSPF na stronie:

Serdecznie zapraszamy!

Międzywydziałowa Szkoła Prawa Francuskiego