ZAJĘCIA - LEKTORATY | Wydział Prawa i Administracji

ZAJĘCIA - LEKTORATY (sem. LETNI 2018/2019)

Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 21 lutego 2019 roku, 13:27

DYŻURY LEKTORSKIE (link)

 

Zajęcia z LEKTORATÓW w sem. LETNI 2018/2019
(aktualizacja: 21/02/2019; godz.: 13:26)

 

 

  Grupa prowadzący dzień zajęć
AS1 A/114/18 A1-A2 mgr Mirosława Gołata-Chojnowska
sjomgs@univ.gda.pl
dzień: czwartek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1029
A/115/18 B1 mgr Mirosława Gołata-Chojnowska
sjomgs@univ.gda.pl
dzień: czwartek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1029
A/116/18 B2 mgr Magdalena Broniewska-Lenarczyk
sjombl@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 8:00-9:30
sala:1028
A/117/18 B2-C1 mgr Magdalena Broniewska-Lenarczyk
sjombl@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1028
N/16/18 mgr Bogdan Chyła
sjobc@ug.edu.pl
dzień: XX
godzina: XX
sala: XX
AS2 A/113/17 A2-B1 mgr Elwira Pettke
sjoep@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1027
A/114/17 B1-B2 mgr Elwira Pettke
sjoep@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1027
A/115/17 B2-C1 mgr Mirosława Gołata-Chojnowska
sjomgs@univ.gda.pl
dzień: piątek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1027
A/116/17 C1 mgr Mirosława Gołata-Chojnowska
sjomgs@univ.gda.pl
dzień: piątek
godzina:9.30-11:00
sala: 1027
N/012/17 mgr Anna Warnke
sjoaw@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 7:30-9:00
sala: 2008
MSA1 A/137/18 A1-B1 mgr Anna Janiak-Sieniawska
sjoajs@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1029
A/138/18 B2 mgr Anna Janiak-Sieniawska
sjoajs@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1029
N/11/18 mgr Iwona Cich
sjoic@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: 2003
EUBA2 A/122/17 B1-C1 mgr Lucyna Kupper
lucyna.kupper@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 9:30-11:00
sala: 2003
N/012/17 mgr Anna Warnke
sjoaw@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 7:30-9:00
sala: 2008
EUBA3 EBA I rok mgr Joanna Landsman-Kwapińska
sjojlk@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 9:30-11:00
sala: 2003
KS2 A/100/18 B1 mgr Wiesława Kaczmarek
sjowka@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1028
A/101/18 B1 mgr Wiesława Kaczmarek
sjowka@ug.edu.pl
dzień: wtorek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1028
A/102/18 B1-B2 mgr Alicja Karaś
alicja.karas@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 8:00-9:30
sala: 2007
A/103/18 B2-C1 mgr Alicja Karaś
alicja.karas@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 9:45-11:15
sala: 2007
N/16/18 mgr Bogdan Chyła
sjobc@ug.edu.pl
dzień: XX
godzina: XX
sala: XX
KMS1 A/077/19A1 mgr Paweł Kwiatkowski
pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 7:30-9:00
sala: 1027
A/078/19A1A2 mgr Paweł Kwiatkowski
pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl
dzień: czwartek
godzina: 9:05-10:35
sala: 1027
A/079/19B1 mgr Lucyna Kupper
lucyna.kupper@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1028
A/080/19B2C1 mgr Lucyna Kupper
lucyna.kupper@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 9:30-11:00
sala: 1028
N/XX/19 mgr Alicja Deutsch-Waniek
 
dzień: czwartek
godzina: 9:30-11:00
sala: 3062
PiDPLS1 A/118/18 A2-B1 mgr Przemysław Olczyk
przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 9:15-10:45
sala: 2007
A/119/18 B2-C1 mgr Przemysław Olczyk
przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl
dzień: poniedziałek
godzina: 7:45-9:15
sala: 2007
PiDPLS2 A/140/17 B1 mgr Przemysław Olczyk
przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl
dzień:  środa
godzina: 9:15-10:45
sala: 2007
A/141/17 B2-C1 mgr Przemysław Olczyk
przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 7:45-9:15
sala: 2007
PS4+PW4 A/104/18 A2-B1 mgr Katarzyna Michalska
kasiamich71@gmail.com
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: 2008
A/105/18 A2 mgr Magdalena Broniewska-Lenarczyk
sjombl@ug.edu.pl
dzień: piątek
godzina: 8:00-9:30
sala: 1028
A/107/17 B1 mgr Lucyna Kupper
lucyna.kupper@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 8:00-9:30
sala: 1027
A/108/18 B1-B2 mgr Lucyna Kupper
lucyna.kupper@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: 1027
A/109/18 B2 mgr Joanna Landsman-Kwapińska
sjojlk@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 8:00-9:30
sala: 2015
A/110/18 B2 mgr Joanna Landsman-Kwapińska
sjojlk@ug.edu.pl
dzień: piątek
godzina: 8:00-9:30
sala: 2015
A/111/18 B2 mgr Joanna Landsman-Kwapińska
sjojlk@ug.edu.pl
dzień: piątek
godzina: 9:30-11:00
sala: 2015
A/112/18 C1 mgr Joanna Landsman-Kwapińska
sjojlk@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: 2015
A/113/18 C1 mgr Alina Swebocka
alina.swebocka@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: s. 317 (stary Rektorat)
N/11/18 mgr Iwona Cich
sjoic@ug.edu.pl
dzień: środa
godzina: 9:30-11:00
sala: 2003