Informacja (oferta) od Wolters Kluwer

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2020-03-26

Szanowni Państwo,

W związku z utrudnionym dostępem do zasobów bibliotecznych przekazujemy Państwu przesłaną na nasz Wydział ofertę firmy Wolters Kluwer. Być może ktoś będzie zaiteresowany skorzystaniem z niej.

W tym szczególnym czasie, w którym nowe zasady funkcjonowania uczelni generują konieczność wprowadzenia pracy i kształcenia zdalnego, chcielibyśmy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom
i zaproponować rozwiązanie przygotowane na miarę obecnych wyzwań – LEXOTEKĘ.

LEXOTEKA to jedyny na rynku zbiór interaktywnych podręczników, przepisów i orzecznictwa dostępny on-line. LEXOTEKA przede wszystkim zapewni studentom, bez konieczności wychodzenia z domu, nieograniczony dostęp do najważniejszych podręczników prawniczych, aktów prawnych oraz orzecznictwa.

Program opiera się na interfejsie systemu LEX, daje możliwość  sporządzania i współdzielenia notatek oraz ustawiania powiadomień o zmianach w ustawach. Zapewnia też łatwy
i natychmiastowy dostęp do ponad 110 najważniejszych podręczników akademickich
z odnośnikami
do zawsze aktualnych aktów prawnych.

Więcej informacji o LEXOTECE na stronie: www.lexoteka.pl

Ponadto mamy ogromną prośbę o poinformowanie studentów o specjalnie dedykowanej dla nich akcji 2 za 1. Tym, którzy  oczekują dostępu do treści na urządzeniach mobilnych, proponujemy korzystanie z bezpłatnej aplikacji do czytania e-booków i e-czasopism – SMARTECA.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, a w przypadku zainteresowania do kontaktu.

Data publikacji: czwartek, 26 Marzec, 2020 - 13:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 26 Marzec, 2020 - 13:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski