Zaproszenie na Konferencję : Implemetation of EU law in the V4 Member States | Wydział Prawa i Administracji

Zaproszenie na Konferencję : Implemetation of EU law in the V4 Member States

Instytute of Advanced Legal Skills wraz z Katedrą Prawa Europejskiego oraz Komparatystyki Prawniczej zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji w dniu 7 czerwca 2018r.

W dniach 8-10 czerwca Instytute of Advanced Legal Skills przy współpracy z ORA i OIRP organizuje szkolenie dla młodych prawników. W ramach cyklu wydarzeń zaplanowano również konferencję naukową na WPiA UG. Współorganizatorem konferencji jest Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej. Konferencja poświęcona będzie stosowaniu wybranych instrumentów prawa unijnego w obszarze prawa cywilnego, karnego oraz w obszarze ochrony praw człowieka.

Konferencja ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych, wymagana jest wcześniejsza rejestracja: www.practical-law.eu
Szczegółowych informacji udziela dr Olga Śniadach: cpeoh@prawo.univ.gda.pl

Plakat promoujący wydarzenie