Monografia pod redakcją prof. Tomasza Bąkowskiego

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego ukazała się publikacja pt. "Prawne problemy rozpraszania i koncentracji zabudowy" pod redakcją naukową prof. Tomasza Bąkowskiego, kierownika Katedry Prawa Administracyjnego.

Monografia powstała jako księga zwieńczająca dorobek II Prawniczego Forum Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa organizowanego przez Katedrę Prawa Administracyjnego WPiA UG pod tym samym tytułem w maju 2018 r.

Autorami rozdziałów książki są m.in. prof. Tomasz Bąkowski oraz dr Krzysztof Kaszubowski z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego.

Publikacja sfinansowana została z działalności statutowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz ze środków Instytutu Prawa Gospodarczego sp. z o.o.

Data publikacji: środa, 22. Sierpień 2018 - 01:34; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 18:56; osoba wprowadzająca: Karol Ważny