Wykład "Czy uniwersytetem można zarządzać?" - Prof. Krzysztof Leja

Wykład "Czy uniwersytetem można zarządzać?", autor: dr hab. inż. Krzysztof Leja, prof. nadzw. Politechniki Gdańskiej, prodziekan ds. nauki Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Wykład został wygłoszony w poniedziałek 4 marca o godz. 11:15 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UG, w ramach cyklu: "Debaty o uniwersytecie". Cykl ten jest organizowany przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji, dr. hab., prof. UG Wojciecha Zalewskiego oraz Dyrektor Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa, dr hab., prof. UG Dorotę Rancew-Sikorę.

Data publikacji: piątek, 8. Marzec 2019 - 13:03; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2019 - 19:30; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski