„Prawo karne a sport” – zaproszenie

Uprzejmie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Gdańskich piątków z prawem karnym”, które odbędzie się w piątek 10 stycznia 2020 roku, o godz. 15.00, w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UG. Prelekcję pod tytułem „Prawo karne a sport” wygłosi dr hab. Jacek Potulski, prof. uczelni. Po wystąpieniu gościa tradycyjnie zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Projekt naukowo - dydaktyczny Katedry Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji UG „Gdańskie piątki z prawem karnym” w roku akademickim 2019/2020 jest realizowany we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych i Humanistycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego.

Serdecznie zapraszamy.  Szczegółowe informacje – dr Tomasz Snarski, Katedra Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii: tomasz.snarski@prawo.ug.edu.pl

Data publikacji: piątek, 3. Styczeń 2020 - 16:31; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski Ostatnia zmiana: piątek, 3. Styczeń 2020 - 23:18; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski