Cykl wykładów prowadzonych przez doktorantów Szkoły Doktorskiej UG.

wpia

Organizatorzy „Dokotowykładów” zapraszają do wzięcia udziału w cyklu wykładów prowadzonych przez doktorantów Szkoły Doktorskiej UG. „Doktowykłady” to inicjatywa skoncentrowana na możliwości interdyscyplinarnego prezentowania wyników swoich badań, dzielenia się swoimi odkryciami naukowymi lub przygotowanymi opracowaniami.

Najbliższy wykład zostanie wygłoszony przez mgra Oskara Kwasińskiego, doktoranta II roku Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, a także prawnika-karnisty. W jego kręgu zainteresowań leżą takie zagadnienia jak m.in. okoliczności wyłączające odpowiedzialność karną, polityka karna, penologia czy socjologia prawa (ze szczególnym uwzględnieniem zagadnienia sprawiedliwości proceduralnej oraz szeroko pojętej socjologii kryminalnej). Tytuł najbliższego „Doktowykładu” to „Metoda winietowa i jej wykorzystanie w socjologii prawa". Wykład odbędzie się 8 lutego o godz. 18:00 za pośrednictwem MS Teams.

Informacje o wydarzeniu:

Fanpage Doktowykładów:

Data publikacji: poniedziałek, 7. luty 2022 - 08:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. luty 2022 - 08:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski