Wykład otwarty: "Cyberprzestrzeń i kosmos - nieoczywiste wymiary bezpieczeństwa"

Celem cyklu wykładów “Następny Ruch” jest zwiększenie wiedzy i lepsze zrozumienie geostrategicznego położenia Polski w XXI wieku oraz analiza wyzwań, z którymi już się mierzymy i zagrożeń, którym będziemy musieli stawić czoła.

Najbliższy wykład pt. "Cyberprzestrzeń i kosmos - nieoczywiste wymiary bezpieczeństwa" wygłosi p. dr hab. Agnieszka Bógdał-Brzezińska z Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegentka przedstawi nadzwyczaj aktualne problemy związane z cyberbezpieczeństwem. Jak wygląda proces budowy zdolności kraju do skoordynowanej obrony przed atakami cybernetycznymi ? Czy Polska jest bezpieczna wobec cyber-zagrożenia ?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać już w najbliższy czwartek (7 kwietnia) o godz. 18:00 na Wydziale Prawa i Administracji (sala 2002, 1 piętro)

Zapraszamy!

Więcej o cyklu "Następny Ruch" można przeczytać pod linkiem:

wpia

Data publikacji: piątek, 1. Kwiecień 2022 - 15:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 1. Kwiecień 2022 - 15:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski