Nadanie stopnia doktora Panu Szymonowi Pawłowi Mosiowi

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Rada Dyscypliny Nauki Prawne Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego uchwałą z dnia 25 kwietnia 2022r. nadała Panu mgr Szymonowi Pawłowi Mosiowi stopień naukowy doktora nauk prawnych.

Publiczna obrona pracy doktorskiej pt. ''Funkcje składki na ubezpieczenie zdrowotne jako publicznoprawnego źródła finansowania systemu ochrony zdrowia" odbyła się w dniu 4 kwietnia 2022r. i została jednogłośnie przyjęta przez Komisję Doktorską Rady Dyscypliny Nauki Prawne Uniwersytetu Gdańskiego. Dysertacja przygotowana została pod kierunkiem Pani prof. dr hab. Jolanty Glinieckiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu doktorowi Szymonowi Pawłowi Mosiowi kolejnych sukcesów !

Data publikacji: środa, 1. Czerwiec 2022 - 13:15; osoba wprowadzająca: Maciej Mikliński Ostatnia zmiana: środa, 1. Czerwiec 2022 - 13:36; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski