Zaproszenie: X Prawnicze Zawody Narciarskie - Wieżyca 2023

Okręgowa Rada Adwokacka i Okręgowa Rada Radców Prawnych zapraszają pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji wraz z rodzinami do udziału w X Prawniczych Zawodach Narciarskich.

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 5 lutego 2023 roku o godzinie 11:00 w Wieżycy na stoku Koszałkowo.

Stok narciarski jest zawsze perfekcyjnie przygotowany w dacie zawodów, mimo tego, że aura np. w Trójmieście nie zawsze jest w tym czasie zimowa. Warunki można sprawdzić na stronie https://wiezyca.pl/kamera-live-kaszuby-pomorskie/

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i prawnicy-naukowcy z Wydziału Prawa i Administracji UG, aplikanci wszystkich samorządów, referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci.

W tych zawodach nie będzie przegranych.

Zaplanowano kilka dziecięcych kategorii wiekowych (z podziałem na dziewczynki i chłopców), a także kilka „dorosłych” - odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i wiecznych młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe.

Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna.

Preferowane są zapisy drogą elektroniczną (info@qbasport.pl – z podaniem wieku i „branży”), będzie to też można zrobić w dniu zawodów od godz. 9:30.

Udział w zawodach wiąże się z wpisowym w wysokości 40 zł od osoby, w jego ramach uczestnik otrzymuje 4 wjazdy wyciągiem, posiłek do wyboru w Barze „U Gosi” – a dla dzieci dodatkowo dwa zjazdy oponami na stoku (snowtubing).

Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

W Wieżycy śnieg jest pewny. Bieżące informacje będą ukazywały się na stronach internetowych obu samorządów prawniczych i na profilach FB ośrodka Koszałkowo.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu ORA w Gdańsku,
adw. Janusz Masiak,
jm@hebel-masiak.pl
tel. 604 108 745

W imieniu OIRP w Gdańsku,
radca pr. Jarosław Mydlarski
jaroslaw.mydlarski@gmzp.pl
tel. 503 425 889

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 25. Styczeń 2023 - 09:16; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: środa, 25. Styczeń 2023 - 09:17; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty