Spotkanie noworoczne Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

13 stycznia 2023r. w sali Capella Gedanensis w Gdańsku, przy licznej obecności członków samorządu radcowskiego, odbyło się noworoczne spotkanie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Na zaproszenie Dziekan OIRP w Gdańsku, p. mecenas Magdaleny Witkowskiej w wydarzeniu wzięli udział: Dziekan WPiA UG, dr hab. Wojciech Zalewski prog. UG, który w imieniu społeczności naszego Wydziału przekazał na ręcę p. Dziekan życzenia noworoczne oraz Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju WPiA UG, dr hab. Marcin M. Wiszowaty prof. UG, który odebrał medal z okazji za zasługi dla Samorządu Radców Prawnych wybity z okazji 40-lecia samorządu radcowskiego (Dziekan WPiA UG odebrał medal jemu przyznany, w czasie uroczystej gali 40-lecia Radców Prawnych w Gdańsku).

Spotkanie było okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń roku 2022 w tym przede wszystkim obchodów 40-lecia i złożenia życzeń pomyślnego Roku 2023 dla wszystkich radców i zaproszonych gości.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i liczmy na dalszy rozwój współpracy między społecznością naszego Wydziału i samorządem radcowskim.

Data publikacji: niedziela, 19. luty 2023 - 17:37; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: niedziela, 19. luty 2023 - 17:40; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty