Zakończenie rekrutacji ERASMUS+: padł nowy historyczny rekord

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu tegorocznej rekrutacji studentów do programu Erasmus+ na naszym Wydziale i kolejnym historycznym rekordzie.

W zeszłym roku o tej porze informowaliśmy, że łącznie z naszego Wydziału na studia na zagranicznych uczelniach partnerskich w Europie wyjedzie aż 21 studentów – co było rekordową liczbą.

W tym roku liczba zakwalifikowanych do udziału w programie studentów wyniosła aż 32, co stanowi wzrost o 50%!

Bardzo się cieszymy z tak dużego zainteresowania naszych studentów wyjazdami zagranicznymi i tak świetnego wyniku rekrutacji.

Studenci naszego Wydziału z kierunków: Prawo (23), Criminology & Criminal Justice (5), Podatki i doradztwo podatkowe (2), Administracja (1) i Kryminologia (1) podejmą w przyszłym roku akademickim studia na uczelniach zagranicznych w:

University Leuven (Lowanium, Belgia),
Universiteit Antwerpen (Antwerpia, Belgia),
Sveuciliste u Splitu (Split, Chorwacja),
Masarykova univerzita (Brno, Czechy),
Universite Grenoble Alpes (Grenoble, Francja),
Universidad de Castilla La Mancha (Ciudad Real, Hiszpania),
Universidad de Córdoba (Kordoba, Hiszpania),
Universita ta Malta (Msida, Malta),
Universitetet i Bergen (Bergen, Norwegia),
Heinrich-Heine Universität Düsseldorf (Düsseldorf, Niemcy),
Christian-Albrechts Universität Kiel (Kilonia, Niemcy),
Universität zu Köln (Kolonia, Niemcy),
Univerza v Ljubljani (Ljubljana, Słowenia),
Kadir Has Universitesi (Stambuł, Turcja) oraz
Universita degli Studi dell’Insumbria (Varese, Włochy).

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim studentom oraz osobom zaangażowanym w promocję wymiany zagranicznej i przeprowadzenie procedury rekrutacyjnej: Koordynatorowi programu Erasmus+ KA 131 dr. hab. Tomaszowi Widłakowi, prof. UG, Pełnomocnik Dziekana WPiA UG ds. Współpracy zagranicznej dr. Magdalenie Glanc-Żabiełowicz, p. Marcie Walentyn-Bukowskiej z Dziekanatu oraz Prodziekanowi ds. Współpracy Międzynardowej i Rozwoju, dr. hab. M. M. Wiszowatemu, prof. UG.

Będziemy się starać, aby w przyszłym roku jeszcze polepszyć wyniki naszego umiędzynarodowienia!

erasmus2023

Data publikacji: czwartek, 16. Marzec 2023 - 10:03; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: sobota, 18. Marzec 2023 - 14:35; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty