Wykład prof. Hanny Suchockiej

Serdecznie zapraszamy pracowników uczelni, studentów i doktorantów na wykład

prof. Hanny Suchockiej pt. Gospodarcze i polityczne aspekty dyplomacji w UE

który odbędzie się dnia 28 listopada (wtorek) o godz. 13.30 w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania UG przy ul, Piaskowej 9 (budynek zlokalizowany jest bezpośrednio za gmachem Wydziału Ekonomicznego) w Sopocie (aula C-9).

Prof. Hanna Suchocka - Premier RP w latach 1992-1993 - w czasie naszej wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2023/24 objęła kierownictwo nad Katedrą imienną im. E. Kwiatkowskiego.
Katedra działa w dziedzinie nauk społecznych i integruje cztery wydziały: Prawa i Administracji, Ekonomiczny, Zarządzania oraz Nauk Społecznych.
Zachęcamy do śledzenia wszystkich wydarzeń, w których będziecie Państwo mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z Prof. Suchocką i wysłuchać o jej doświadczeniach związanych tak z pracą naukową, jak i dyplomatyczną oraz polityczną.

Data publikacji: środa, 22. Listopad 2023 - 11:31; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 22. Listopad 2023 - 11:33; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski