Bal Prawnika 2024 – relacja

Wysokie progi Olivia Star Top (34 piętro!) okazały się po raz kolejny dobrym wyborem na Bal Prawnika.

Do Balu zapewne by nie doszło, gdyby nie zacna inicjatywa i zaproszenie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Gdańskiego dr. hab. Wojciecha Zalewskiego, prof. UG oraz dziekanów i prezesów samorządów prawniczych.

Sale balowe, z których roztacza się wspaniały widok na zatokę i aglomerację gdańską, okazały się na tyle pojemne, by przyjąć reprezentantów licznego pomorskiego środowiska prawniczego: pracowników WPiA UG, radców prawnych, adwokatów, notariuszy, komorników, sędziów i prokuratorów.

Był to już taki trzeci wspólny bal, a zdecydowanie rosnąca frekwencja (ponad 210 uczestniczek i uczestników) podpowiada, że w kolejnym roku tradycja balu będzie kontynuowana! Reprezentowane były chyba wszystkie pokolenia, a i czarodzieje muzyki – Sergiej Kruczkow Riverboat Ramblers Swing Orchestra oraz dj, zapewniali zarówno dostojne, jak i bardziej ożywione formy muzycznej uczty, w której tanecznie rozkoszowali się uczestnicy.

Zabawa trwała do 3.00 nad ranem, do której to godziny wytrwało całkiem liczne grono balowiczów.

Podczas balu wspomagano Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

 

Komitet Organizacyjny Balu:

Małgorzata Balwicka-Szczyrba (WPiA UG), Agnieszka Derezińska-Jankowska (ORA w Gdańsku), Agnieszka Kanawka (ORA w Gdańsku), Beata Lizakowska (Izba Notarialna w Gdańsku), Krystian Pstrong (Izba Komornicza w Gdańsku), Bartosz Szolc-Nartowski (OIRP w Gdańsku).

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 12. luty 2024 - 15:11; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 14. luty 2024 - 18:24; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty