Nowe Prezydium RSS WPiA UG

W środę, 24.04.2024 r. odbyło się spotkanie nowego Prezydium Rady Samorządu Studentów WPiA UG z Panem Dziekanem dr. hab. Wojciechem Zalewskim, prof. UG oraz  Kolegium Dziekańskim. W trakcie dyskusji poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących życia akademickiego, aktywności studenckich organizacji oraz przyszłych planów.

Chcielibyśmy serdecznie powitać nowe Prezydium RSS, które prezentuje się następująco:

· Michał Tworek – Przewodniczący

· Wiktoria Kaszubowska – Wiceprzewodnicząca

· Wiktor Jakiel - Wiceprzewodniczący

· Zuzanna Filipiak - Pełnomocniczka RSS ds. Kół Naukowych

· Janusz Szudrowicz - Skarbnik

· Kacper Chełminiak – Sekretarz

Jednocześnie podziękowania kierujemy ku ustępującemu Prezydium: Michałowi Podlewskiemu, Helenie Szafkowskiej, Bartoszowi Olejniczakowi, Dominikowi Radowskiemu, Januszowi Szudrowiczowi oraz Olafowi Maszczykowi za wkład i poświęcenie w służbie dobra naszej społeczności akademickiej.  Jesteśmy przekonani, że nowe Prezydium poprowadzi naszą społeczność w odpowiednim kierunku, kontynuując i rozwijając osiągnięcia poprzedników.

Serdecznie gratulujemy!

Nowe Prezydium RSS WPiA UG

Data publikacji: środa, 24. Kwiecień 2024 - 15:57; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Kwiecień 2024 - 08:03; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski