Ankiety semestralne

Przekazujemy info od RSS WPiA:
Ankiety semestralne

Po zakończeniu semestru zimowego i letniego na eUczelni w zakładce „Ankiety” czekają na Was do wypełnienia ankiety elektroniczne dotyczące Waszej oceny jakości kształcenia na wszystkich odbytych w danym semestrze zajęciach.
Ankietę można wypełnić nawet w mniej niż 5 minut, a pojawiające się pytania to m.in.: czy wszystkie zajęcia odbyły się zgodnie z planem, czy prowadzący punktualnie rozpoczynał i kończył zajęcia, czy zajęcia prowadzone były w sposób zrozumiały, czy treść tych zajęć była zgodna z sylabusem, a także czy prowadzący był dostępny w wyznaczonych godzinach konsultacji.

Wyniki ankiet są szczegółowo analizowane i dzięki nim podejmowane są odpowiednie kroki, mające służyć poprawie jakości kształcenia na naszym Wydziale. Wypełnianie ankiet przez Was, Studentów i Studentki sprawia, że możemy razem budować Wydział zarówno cieszący się wysoką jakością kształcenia, jak i będący miejscem komfortowym dla każdego!

Pytania mają w większości formę zamkniętą, jednakże na końcu ankiety znajduje się pytanie otwarte, które pozwala uzyskać nam jeszcze więcej informacji o jakości kształcenia na danych zajęciach, dlatego zachęcamy do podzielenia się swoją opinią! 👀

Ankiety te są w pełni anonimowe, dlatego nie musicie się martwić, że ktoś udostępni Wasze dane.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiet na

 
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 2. Lipiec 2024 - 14:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Lipiec 2024 - 14:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski