Kolokwium habilitacyjne dr Radosława Giętkowskiego

13 października 2013 r. odbyło się kolokwium habilitacyjne dr. Radosława Giętkowskiego. Podstawą jego przeprowadzenia była wydana w 2013 r. monografia Odpowiedzialność dyscyplinarna w prawie polskim. Recenzentami w przewodzie habilitacyjnym byli prof. zw. dr hab. Jacek Jagielski (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. Eleonora Zielińska (Uniwersytet Warszawski), dr hab. Grzegorz Goździewicz (profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika) oraz dr hab. Eugeniusz Bojanowski (profesor Uniwersytetu Gdańskiego). Po odbyciu kolokwium habilitacyjnego Rada Wydziału Prawa i Administracji UG podjęła uchwałę o nadaniu dr. Radosławowi Giętkowskiemu stopnia doktora habilitowanego w zakresie prawa administracyjnego.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Październik 2014 - 14:29; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Listopad 2014 - 09:04; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski