Dni Campus France, 6.XI.2014r.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie: indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce i reprezentantów wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas tego wydarzenia, zostanie przedstawiona oferta Szkoły Prawa Francuskiego na ten rok akadamiecki!

Zapraszamy na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego,
6 listopada (czwartek), w godzinach 8.30-11.30

Wstęp wolny. Program imprezy poniżej:

Data publikacji: poniedziałek, 3. Listopad 2014 - 12:04; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska