Studencko-doktoranckie seminarium naukowe o prawach konsumenta

Koło Naukowe Prawa Europejskiego i Porównawczego serdecznie zaprasza do udziału w seminarium naukowym, w dniu 17 marca 2015 r. (wtorek) na WPiA UG (sala rozpraw), w godzinach od 10 do 14, poświęconym prawom konsumenta, a w szczególności nowej ustawie w tym zakresie i dyrektywie PE i Rady nr RE 83/2011. Moderatorem panelu będzie pani dr Maja Maciejewska-Szałas.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów i doktorantów. Chęć wzięcia udziału prosimy zgłaszać na adres knpeip@prawo.ug.edu.pl .

Nadal istnieje także możliwość wygłoszenia referatu. Wszystkich zainteresowanych studentów i doktorantów prosimy także o kontakt pod powyższym adresem e-mail.

Data publikacji: środa, 4. Marzec 2015 - 14:12; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 4. Marzec 2015 - 14:12; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz