Wykład otwarty prof. H. Krügera pt. „Problematyka instytucji fatwy w świecie islamskim”

Zaproszenie na wykład otwarty prof. H. Krügera
pt. „Problematyka instytucji fatwy w świecie islamskim”.
9 maja 2015, Dzień Europy

W sobotę 9 maja 2015 r. o godz. 11:00 w sali 1033 odbędzie się wykład otwarty prof. Hilmara Krügera z Instytutu Międzynarodowego i Obcego Prawa Prywatnego Wydziału Nauk Prawnych Uniwersytetu w Kolonii na temat „Problematyka instytucji fatwy w świecie islamskim”. Wykład jest częścią międzynarodowego seminarium naukowego połączonego z międzyuczelnianym seminarium doktoranckim organizowanego z okazji Dnia Europy przez Katedrę Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego oraz Katedrę Prawa Cywilnego Uniwersytetu Gdańskiego. Prof. H. Krüger jest wybitnym badaczem i ekspertem w dziedzinie praw państw Bliskiego i Środkowego Wschodu, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, handlowego, kolizyjnego, gospodarczego oraz arbitrażu i postępowania cywilnego. Wykład będzie wygłoszony w języku niemieckim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie na język polski. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i dyskusji.

Data publikacji: poniedziałek, 4. Maj 2015 - 11:50; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Maj 2015 - 11:50; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski