Zapraszamy doktorantów na wykład i indywidualne konsultacje prac doktorskich

INNOBALTICA

Zapraszamy DOKTORANTÓW i INNODOKTORANTÓW

na WYKŁAD oraz BEZPŁATNE, INDYWIDUALNE KONSULTACJE PRAC DOKTORSKICH

Stefan Dunin-Wąsowicz - długoletni Dyrektor ds. Rozwoju i Finansów w  HP, Agilent Technologies,  Phillips i Tele Atlas, doradca i współzałożyciel start-upu technologicznego. Obecnie Prezes Zarządu Efekt Technologies – firmy, która zajmuje się wykorzystaniem danych pomiarowych do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, a w szczególności zmniejszenia zużycia energii. Dyrektor Działu Strategii, Fuzji i Przejęć, Członek Zarządu w BPI Polska (2007-2013) specjalizującej się w doradztwie w zakresie strategii i zarządzania zasobami ludzkim. Posiada bogate doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi, a także w zakresie zarządzania rozwojem produktu oraz zakupami i dystrybucją. W latach 1985-2004 pełnił funkcje menedżerskie w międzynarodowych korporacjach w Europie i USA (Hewlett Packard, Agilent Technologies, Philips Medical Systems). W latach 2004-2007 stworzył i wdrożył strategie firmy  GeoInvent (innowacyjna firma technologiczna w zakresie informacji przestrzennej) oraz doprowadził do jej połączenia z Tele Atlas Group, co przyczyniło się do powstania  150 osobowego centrum IT w Polsce.

WYKŁAD
Moje badania i mój pomysł - jak nawiązać efektywną współpracę z dużą korporacją

Data: 18 maja 2015 r.
Miejsce wykładu: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, sala 3064
Godziny: Wykład 11.00 Konsultacje od 12.00 – 17.00

Zgłoszenia na wykład i konsultacje prosimy przesyłać na adres a.marzec@innobaltica.eu z podaniem godziny odbycia konsultacji.

Wykłady i konsultacje organizowane są w ramach projektu „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja” którego Liderem jest Samorząd Województwa Pomorskiego, a Partnerami InnoBaltica Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Data publikacji: poniedziałek, 11. Maj 2015 - 13:46; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Maj 2015 - 16:17; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski