Wykład prof. Angelo Viglianisi Ferraro

FerraroKatedra Prawa Cywilnego serdecznie zaprasza na wykład pod tytułem: „ The new (and controversial) shape of moral damages in Italy”
Wykład wygłosi w języku angielskim profesor Angelo Viglianisi Ferraro z Uniwersytetu Mediterranea w Reggio Calabria we Włoszech.
Wykład odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2018r. o godz. 11:15 w sali 3044 na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Angelo Viglianisi Ferraro – jest profesorem oraz pełnomocnikiem dziekana do spraw międzynarodowych na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Mediterranea w Regio Calabria we Włoszech, gdzie pełni również funkcję dyrektora programu L.L.M. z zakresu prawa prywatnego w Międzynarodowym Badawczym Centrum Praw Człowieka (www.michr.unirc.it). Występował jako prelegent na konferencjach oraz seminariach naukowych, a także gościnnie wygłaszał wykłady ( dla uczestników studiów doktoranckich) w ponad 60 zagranicznych uczelniach ( w Europie, Ameryce Południowej, a także w Chinach). Napisał dwie książki, jest współautorem 5 książek oraz autorem licznych artykułów dotyczących odpowiedzialności cywilnej, prawa konsumenckiego, prawa rodzinnego i praw człowieka.

Data publikacji: środa, 11. Kwiecień 2018 - 09:19; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 11. Kwiecień 2018 - 09:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski