Relacja: Regaty o Puchar Dziekana WPiA UG

W sobotę 21.09.2024 r. odbyły się Regaty o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UG organizowane wraz z Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS. Do zawodów zgłosiło się 6 załóg, w skład których wchodzili pracownicy, doktoranci i studenci WPiA  oraz przyjaciele Wydziału. Pomimo początkowo panującej gęstej mgły udało się rozegrać 4 wyścigi w słonecznej pogodzie i przy zmiennym wietrze. Rywalizacja była zawzięta, a wszystkie załogi cechowała niezwykła pasja żeglarska. Ze statku sędziowskiego „Jędrzej” nad regatami czuwał  Pan Dziekan WPiA dr hab.  Wojciech Zalewski, prof. UG.
Zawody zwyciężyła i otrzymała Puchar załoga w składzie: Tytus Butowski (sternik) - student II roku Prawa; Przemysław Panfil, Łukasz Kielin, Kinga Konieczna oraz Roksana Jocz (doktorantka).

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Regat, a także składamy szczególne podziękowania dla prof. Kamila Zeidlera-za inicjatywę i pomoc w organizacji zawodów.

Pan Dziekan Wojciech Zalewski zaprasza za rok na kolejne Regaty!

Niebawem ukaże się szczegółowa fotorelacja z zawodów, tymczasem poniżej kilka zdjęć ilustrujących wydarzenie.

Data publikacji: poniedziałek, 23. Wrzesień 2024 - 08:37; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Wrzesień 2024 - 10:46; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski