Szkoła Prawa Brytyjskiego zaprasza na wykład Pani Denise Ashmore pod tytułem "The common law methodology? Where judges are a source of law" oraz spotkanie organizacyjne.

W dniu 12 października (środa), o godzinie 9.00, w Audytorium B WPiA UG odbędzie się w ramach Szkoły Prawa Brytyjskiego wykład gościny Pani Denise Ashmore pod tytułem:

"The common law methodology? Where judges are a source of law".

Z kolei spotkanie organizacyjne odbędzie się tego samego dnia, o godz.: 14.00 w sali 1027, podczas którego będzie mozliwość uzyskania informacji o kursie "English and European Union Law" prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji UG w ramach British Law Center Cambridge.

Serdecznie Zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 10. Październik 2016 - 16:53; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: sobota, 25. Sierpień 2018 - 13:00; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski