Wykład gościnny prof. Catherine Grynfogel (Université Toulouse 1 Capitole) z zakresu prawa sprzedaży przez internet w świetle prawa konkurencji Unii Europejskiej pt.: "Le droit européen de la concurrence et la vente sur internet : état des lieux"

Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej we współpracy ze Szkołą Prawa Francuskiego serdecznie zaprasza na wykład gościnny prof.  Catherine Grynfogel (Université Toulouse 1 Capitole) z zakresu prawa sprzedaży przez internet w świetle prawa konkurencji Unii Europejskiej  pt.:

«  Le droit européen de la concurrence et la vente sur internet : état des lieux »

Wykład odbędzie się w dniu 11 kwietnia (wtorek), o godzinie 11.15 na WPiA UG, w sali (AULA)w j. francuskim, wprowadzenie do omawianej problematyki i podsumowanie wykładu zostanie zapewnione w j. polskim.

Serdecznie Zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 3. Kwiecień 2017 - 22:03; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Kwiecień 2017 - 10:59; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska