Wydziałowy Spacer po Oliwie

Wydziałowy Spacer po Oliwie

Wydziałowy Zespół ds. Strategii HR Excellence in Research zaprasza wszystkich Państwa-pracowników badawczo-dydaktycznych, administracyjnych oraz technicznych Wydziału Prawa i Administracji UG, na

„Wydziałowy Spacer po Oliwie”.
 

W wydarzeniu weźmie udział profesjonalna przewodniczka, która przybliży nam fascynujące historie, architektoniczne skarby i ciekawostki dotyczące gdańskiej Oliwy. Nie zabraknie również dreszczyku emocji, zapewnionego przez opowieści o historii oliwskich romansów i zbrodni z miłości! Trasa jest niewymagająca i łatwa do pokonania.

Wierzmy, że to wydarzenie będzie znakomitą okazją nie tylko do zaczerpnięcia świeżego powietrza, ale również do dłuższych, pozasłużbowych rozmów z Koleżankami i Kolegami.

Rozpoczęcie: środa 15 maja 2024 r. o godz. 16:30 (wyruszymy spod głównego wejścia do budynku WPiA).

 

Już teraz prosimy o zarezerwowanie w Państwa kalendarzu, poza dniem 15 maja br., również daty 22 czerwca br., na kiedy to planowane jest kolejne wydarzenie – ognisko i biesiada dla pracowników WPiA UG!
Więcej informacji podamy wkrótce.  

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 26. Kwiecień 2024 - 12:09; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 26. Kwiecień 2024 - 12:26; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski