Stypendium Ministra dla Studentki WPiA UG

Z przyjemnością informujemy, że p. Monika Hasić, studentka II roku kierunku prawo (tryb niestacjonarny) zdobyła Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe w roku akademickim 2021/22.

Z łącznej liczby 944 wniosków zgłoszonych przez rektorów uczelni nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki, stypendia przyznano 432 studentom.

Pani Monika Hasić znalazła się wśród 33 nagrodzonych studentów prawa z całej Polski oraz wśród 16 nagrodzonych studentów Uniwersytetu Gdańskiego, jako jedyna przedstawicielka naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!

fotofoto

Data publikacji: środa, 22. Czerwiec 2022 - 08:23; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 22. Czerwiec 2022 - 08:23; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski