Dni Rzecznika Finansowego, 21-22.03.2024

Dni Rzecznika Finansowego, 21-22.03.2024

Mamy przyjemność zaprosić społeczność Wydziału, Licealistów, Seniorów z UTW i wszystkie osoby zainteresowane na wydarzenie, które odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim-Wydziale Prawa i Administracji w dniach 21-22 marca 2024 r. w godzinach od ok. 9-16  – Dni Rzecznika Finansowego.

Podczas nich odbędą się Warsztaty z udziałem przedstawicieli Rzecznika Finansowego oraz Studencko-doktorancka Konferencja Naukowa. To wyjątkowa okazja, by zgłębić tajniki funkcjonowania rynku finansowego, poznać prawa przysługujące konsumentom i klientom, otrzymać cenne zalecenia dotyczące zawierania umów oraz dowiedzieć się, gdzie szukać pomocy w razie problemów na rynku finansowym.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do Licealistów, jak i Studentów, oraz Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nie musicie się obawiać, że przekazywane treści będą dla Was niezrozumiałe – nasze spotkania są dostosowane do różnych grup wiekowych, a eksperci Rzecznika Finansowego zadbają o klarowne przekazywanie informacji. Wymiar, więc będzie bardziej praktyczny, niż czysto naukowy i akademicki.

Dołączcie do nas, aby poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności i skorzystać z okazji do nawiązania ciekawych kontaktów. Niech Dni Rzecznika Finansowego staną się dla Was inspirującym momentem w zrozumieniu i opanowaniu zagadnień związanych z rynkiem finansowym, a także poszerzeniu własnej wiedzy, która przyda się nie tylko w świecie akademickim, ale i prywatnym.

Szczegółowy program wydarzenia oraz szersze informacje udostępnimy niebawem.

Czekamy na Waszą obecność!


 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 14. luty 2024 - 08:30; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Marzec 2024 - 12:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski