fbpx wydarzenia | Wydział Prawa i Administracji

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Wydziałowa Komisja Wyborcza
zamyka listę kandydatów na Dziekana
Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

okładka

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Komisja Wyborcza Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Gdańskiego
ogłasza zebranie wyborcze
Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej

wybory
Komisja Wyborcza Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza wybory dwunastu przedstawicieli pracowników będących nauczycielami akademickimi ze stopniem naukowym doktora lub tytułem zawodowym magistra do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

głosowanie

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami dotyczącymi wyborów do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej.

Spotkanie

SpotkanieW dniu 12.02.2020 roku w Sali im prof. Steyera na Wydziale Prawa i Administracji UG odbyło się spotkanie, którego celem było rozpoczęcie prac nad włączeniem Gdańska do sieci „Miasta Sprawiedliwości Naprawczej”.

logo Erasmus

W dniu 19.02.2020 r. (środa) o godz. 12.15 w Audytorium C odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych udziałem w trwającej rekrutacji i wyjazdem na stypendium Erasmus+ w roku akademickim 2020/21. Przedstawione będą nowe zasady zaliczania pobytu z możliwością zaliczenia semestru studiów bez konieczności uzupełniania różnic programowych.

spotkanie

Prof. Mischa Wladimiroff oraz Alphons Orie, sędziowie Międzynarodowego Trybunału Karnego dla byłej Jugosławii w Hadze byli gośćmi zorganizowanego przez Dziekana WPiA, prof.UG dr hab. Wojciecha Zalewskiego okrągłego stołu poświęconego zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem MTK. Podczas spotkania omówiono kluczowe problemy związane zarówno z teoretycznym uformowaniem modelu odpowiedzialności, jak i praktycznymi aspektami funkcjonowania MTK. Poruszono również najważniejsze wyzwania, stojące obecnie przed Trybunałem.

Katedra Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Rada Izby Komorniczej w Gdańsku mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji naukowej pt. Aktualne problemy prawa dyscyplinarnego, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Termin konferencji planowany był na dzień 15 maja 2020 r. W związku z zagrożeniem epidemicznym przygotowania do konferencji zostały zawieszone do odwołania. Nowy termin zostanie podany po ustaniu zagrożenia.

Informujemy, że Biuro Dziekana i Sekretariaty Katedr w dniu 27.12.2019r. będą nieczynne.

obrona

W dniu 16 grudnia 2019 roku przed Komisją ds. Rozpraw Doktorskich odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dawida Michalskiego pt. „Ustrój polityczno-prawny Finlandii i jego funkcjonowanie w latach 1917-2000. Studium prawno-historyczno-porównawcze”.

Subskrybuj RSS - wydarzenia