fbpx Terminy spotkań SEMinaryjnych oraz PROSEMinaryjnych | Wydział Prawa i Administracji

Jesteś tutaj

Terminy spotkań SEMinaryjnych oraz PROSEMinaryjnych

Terminy spotkań SEMinaryjnych oraz PROSEMinaryjnych

Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 24 listopada 2020 roku, 10:35

STUDIA STACJONARNE + NIESTACJONARNE (wieczorowe)

    

 SEMINARIUM (30 H)
Administracja LIC-3 DZIENNE
Terminy spotkań
SEM - CORA Łukasz - Administracyjno-prawne aspekty ścigania karnego [AS3 - 5 semestr] poniedziałek 17:30-19:00
SEM - KANTY Tomasz - Procedura karna i prawo karne [AS3 - 5 semestr]  
SEM - KOWALCZYK Beata - Prawo nieruchomości [AS3 - 5 semestr] wtorek w godz. 13.15-15.00
SEM - PETASZ Paweł - Prawo karne [AS3 - 5 semestr]  
SEM - PODOLSKA Anna - Prawa człowieka i organy ochrony prawnej [AS3 - 5 semestr] środy o godz. 7.15-9.00
SEM - ŚNIADACH Olga - Prawo Unii Europejskiej [AS3 - 5 semestr] poniedziałek 9:15
SEM - WIDŁAK Tomasz - Prawa pacjenta i zdrowie publiczne [AS3 - 5 semestr] piątek, godz. 10.00-11.30
SEM - WISZOWATY Marcin - Polskie i porównawcze prawo konstytucyjne [AS3 - 5 semestr]

poniedziałek, 9:15 - 10:45 (Skype)

SEM - WOJCIECHOWSKI Maciej - Systemy prawne i kultury prawne [AS3 - 5 semestr]      poniedziałki w godz. 8:45 -10:15

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Administracja MSU-2 DZIENNE
Terminy spotkań
SEM - BARCZEWSKI Maciej - Prawo własności intelektualnej [MSA1 - 1 semestr]

15.10.2020, godz. 19:00, SKYPE

SEM - CIECHANOWICZ-McLEAN Janina - Administracyjne prawo ochrony środowiska [MSA1 - 1 semestr] 23.11.2020 godz. 14.00-16.00

14.12.2020 godz. 14.00-16.00

11.01.2021 godz. 14.00-16.00

MS Teams

SEM - GIĘTKOWSKI Radosław - Prawo i postępowanie administracyjne [MSA1 - 1 semestr] środa
godz. 13.15-14.45
SEM - MACHNIKOWSKA Anna - Podstawy postępowania cywilnego [MSA1 - 1 semestr] piątki godz 13:00
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne [MSA1 - 1 semestr]

5 i 12.10. Godz 19:00

seminarium I rok 2.11 19:00

SEM - ZALEWSKI Wojciech - Prawo karne [MSA1 - 1 semestr]  
SEM - ZEIDLER Kamil - Teoria i filozofia prawa [MSA1 - 1 semestr] poniedziałki 15:00-16:30
SEM - ZIELENIECKI Marcin - Prawo pracy [MSA1 - 1 semestr]  

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Administracja MSU-2 DZIENNE
Terminy spotkań
SEM - BOGUSZ Mariusz - Postępowanie administracyjne (MSA2 - 3 semestr)
 
22 X (czwartek), godz. 13-ta; MS Teams; spotkanie organizacyjne
– 10 listopada (wtorek), godz. 12-ta, MS Teams
SEM - GIĘTKOWSKI Radosław- Prawo i postępowanie administracyjne (MSA2 - 3 semestr) poniedziałek,
godz. 9.15-10.45
SEM - ŁASAK Katarzyna - Prawo międzynarodowe publiczne i międzynarodowa ochrona praw człowieka (MSA2 - 3 semestr) poniedziałki, 9.30-11
SEM - MRÓZ-SZARMACH - Podstawy postępowania cywilnego (MSA2 - 3 semestr) poniedziałki 8:30-11:00 (od 12.10.2020), MS Teams
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne (MSA2 - 3 semestr) seminarium II rok 4.11 17:00
SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka w administracji. Etyka w administracji. (MSA2 - 3 semestr)  
SEM - ZIELENIECKI Marcin - Prawo pracy (MSA2 - 3 semestr) środy w godz. 17.00-18.30

 

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Kryminologia LIC-3 DZIENNE
Terminy spotkań
SEM - FLIS-ŚWIECZKOWSKA Marta - Postępowanie karne [KS3 - 5 semestr] poniedziałki w godz. 11:15-12:45
SEM - KAPRZAK Magdalena - Kryminalistyka bez tajemnic [KS3 - 5 semestr] poniedziałki, godz. 19.00 - 20.30
SEM - PEPLIŃSKA Aleksandra - Psychologiczne aspekty kryminologii [KS3 - 5 semestr] środę od 10.45 do 12.15
SEM - PETASZ Paweł - Kryminologia [KS3 - 5 semestr]  
SEM - STASIAK Krzysztof - Kryminologia [KS3 - 5 semestr] wtorki w godzinach od 8.15 do 9.45
SEM - SZULC Marcin - Psychologia zagrożeń społecznych – etiologia i profilaktyka [KS3 - 5 semestr] aplikacja MS Teams 15.10 o 12.30
SEM - WIŚNIEWSKI Adam - Kryminologia przestępczości międzynarodowej [KS3 - 5 semestr] poniedziałki godz. 13-15

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Kryminologia MSU-2 DZIENNE 
Terminy spotkań
SEM - IZDEBSKA Joanna (SEM - Zaproponowane przez Wydział Biologii) (KMS2 - 3 semestr)  
SEM - OPORA Robert - Patologia społeczna, resocjalizacja i profilaktyka (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA oraz spln: KRYMINOLOGICZNA] środy od godz 11:15 do 12:45
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA]

5.10 8:00, 13.10 18:00

seminarium (kryminalistyczna) 2.11. 18:00

SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA]

5.10 8:40, 14.10 13:15

seminarium (kryminologiczna) 3.11. 18:00

SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka w kryminologii. Etyka w kryminologii. (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA; KRYMINALISTYCZNA]  
SEM - WIEWIOROWSKI Jacek - Przestępczość z punktu widzenia psychologii ewolucyjnej (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA] wtorki, godz. 16.30-18.00
SEM - WOŹNIEWSKI Krzysztof - Prawo dowodowe (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA; KRYMINOLOGICZNA] poniedziałki; godz.: 18:15 (MSTeams)
SEM - ZALEWSKI Wojciech - Kryminologia (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA] piątek 9.10.2020 od godz. 12.00 do 13.00
SEM - ZALEWSKI Wojciech - Kryminologia (KMS2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA] piątek 9.10.2020 godz. 11.00 - 12.00

 

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Podatki i doradztwo podatkowe LIC-3 DZIENNE 
Terminy spotkań
SEM - GLINIECKA Jolanta - Podatki samorządowe (PiDPLS3 - 5 semestr) 9,16,23,30/10; 6,13,20,27/11; 4,11,18/12/2020
8,15,22,29/01/2021
godz: 9:30-11:00
SEM - GLINIECKA Jolanta - Prawo podatkowe (PiDPLS3 - 5 semestr) 9,16,23,30/10; 6,13,20,27/11; 4,11,18/12/2020
8,15,22,29/01/2021
 
godz. 11:00 – 12:30
SEM - JĘDRZEJEWSKI Lech - Zarządzanie ryzykiem podatkowym (PiDPLS3 - 5 semestr) godz. 9.30 – 11:00
SEM - SIEMIONEK-RUSKAŃ Małgorzata - Finanse publiczne (PiDPLS3 - 5 semestr) w czwartki godz.8.00-9.30

 

 

 

 

PROSEMINARIUM (30 H)
Prawo M-5 DZIENNE, WIECZOROWE -  4 rok 
Terminy spotkań
PROSEM - BAGIŃSKA Ewa - Prawo cywilne [PS4+PW4 - 7 semestr] 12.10. 2020 godz. 9 :00 (MS Teams)
PROSEM - BALWICKA-SZCZYRBA Małgorzata - Prawo nieruchomości w obrocie profesjonalnym [PS4+PW4 - 7 semestr] czwartek godz. 9.00-10.30   Teams 
PROSEM - BARCZEWSKI Maciej - Prawo własności intelektualnej [PS4+PW4 - 7 semestr]

15.10, godz. 16:30

PROSEM - BOGUSZ Mariusz - Postępowanie administracyjne [PS4+PW4 - 7 semestr] poniedziałki, godz. 11:30 - 13-ta; MS Teams; pierwsze spotkanie 19 X (poniedziałek)
PROSEM - KĘDZIERSKI Bartosz - Prawo karne [PS4+PW4 - 7 semestr]  
PROSEM - MACHNIKOWSKA Anna - Postępowanie cywilne [PS4+PW4 - 7 semestr]  czwartki godz 19.10 co dwa tygodnie
PROSEM - MAJKOWSKA-SZULC Sylwia - Prawo międzynarodowego obrotu gospodarczego [PS4+PW4 - 7 semestr] Poniedziałek 9:00
PROSEM - NAWROT Oktawian - Bioprawo [PS4+PW4 - 7 semestr] poniedziałki, w godz. 11 – 12.30
PROSEM - PANFIL Przemysław - Prawo finansowe [PS4+PW4 - 7 semestr] poniedziałki w godzinach 11:15 - 13:45, za wyjątkiem następujących terminów 19.10, 09.11, 23.11, kiedy to odbędą się w godzinach 9:15-10:45
PROSEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne [PS4+PW4 - 7 semestr]

7.10 godz 8, 12.10 godz 7:45

proseminarium 2.11. 17:00

PROSEM - WIDŁAK Tomasz - Filozofia prawa [PS4+PW4 - 7 semestr] wtorek, godz. 13.00-14.30

 

 

 

 

SEMINARIUM (30 H)
Prawo M-5 DZIENNE, WIECZOROWE -  5 rok 
Terminy spotkań
SEM - BAGIŃSKA Ewa - Prawo cywilne [PS5+PW5 - 9 semestr] 12.10. 2020 godz. 14 :00 (MS Teams)
SEM - BALWICKA-SZCZYRBA Małgorzata - Prawo nieruchomości w obrocie profesjonalnym [PS5+PW5 - 9 semestr]

czwartek godz. 11.00-12.30 Teams (zmiana 20.10.2020)

SEM - BARCZEWSKI Maciej - Prawo własności intelektualnej [PS5+PW5 - 9 semestr]

15.10, godz. 18:00, SKYPE

SEM - BOGUSZ Mariusz - Postępowanie administracyjne [PS5+PW5 - 9 semestr]

19 X (poniedziałek); godz. 16-ta; MS Teams - spotkanie organizacyjne

poniedziałki, godz. 16:15, MS Teams

SEM - CIECHANOWICZ-McLEAN Janina - Ekoprawo [PS5+PW5 - 9 semestr]

23.11.2020 godz. 16.00-17.00

14.12.2020 godz. 16.00-17.00

11.01.2021 godz. 16.00-17.00

MS Teams

SEM - DOBACZEWSKA Anna - Prawo gospodarcze publiczne [PS5+PW5 - 9 semestr]

czwartki 13.00-14.30  MS Teams

Od dziś (9/11/2020) do końca semestru spotkania seminaryjne będą w poniedziałki  9.30-11.00, na MS Teams

SEM - JUCHNEVIČIUS Edvardas - Prawo finansowe [PS5+PW5 - 9 semestr] piątek od godz. 9:00 do godz. 12:30
SEM - KONCEWICZ Tomasz - Prawo Unii Europejskiej [PS5+PW5 - 9 semestr] piątek 12.00 
SEM - KRUCZALAK-JANKOWSKA Joanna - Prawo handlowe [PS5+PW5 - 9 semestr] poniedziałek o godz. 17 na MS Teams
SEM - ŁASAK Katarzyna - Prawo międzynarodowe publiczne [PS5+PW5 - 9 semestr]

środy, 15-16.30

SEM - MACHNIKOWSKA Anna - Postępowanie cywilne [PS5+PW5 - 9 semestr] piątki godz 18:10
SEM - MAJKOWSKA-SZULC Sylwia - Prawo międzynarodowego obrotu gospodarczego [PS5+PW5 - 9 semestr] wtorek 18:00
SEM - MAŚNIAK Dorota - Prawo cywilne i ubezpieczeniowe [PS5+PW5 - 9 semestr] poniedziałek 9.00-11.00
SEM - NAWROT Oktawian - Bioprawo [PS5+PW5 - 9 semestr] poniedziałki, w godz. 18 – 19.30
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne [PS5+PW5 - 9 semestr]

6.10 - 8:00
13.10 17:15

seminarium 3.11 17:00

SEM - POWAŁOWSKI Andrzej - Prawo gospodarcze publiczne [PS5+PW5 - 9 semestr]  13.10.2020 r. godzina 17.00, SKYPE
SEM - PYĆ Dorota - Prawo morskie [PS5+PW5 - 9 semestr] M5 ST z 9:00-10:30 na 7:45-9:15 (środy) - na prośbę studentów
SEM - STEINBORN Sławomir - Prawo karne procesowe [PS5+PW5 - 9 semestr]  
SEM - STELINA Jakub - Prawo pracy [PS5+PW5 - 9 semestr] 12.10 o godz. 16.30 za pomocą skype’a
SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka. Etyka prawnicza [PS5+PW5 - 9 semestr] 14.10.2020, godz. 17.30, SKYPE
SEM - WIDŁAK Tomasz - Filozofia prawa [PS5+PW5 - 9 semestr] czwartek, godz. 10.30-12.00
SEM - WIŚNIEWSKI Adam - Prawo międzynarodowe i sądownictwo międzynarodowe [PS5+PW5 - 9 semestr] czwartek 15 października godz. 17
SEM - WOŹNIEWSKI Krzysztof - Prawo karne procesowe [PS5+PW5 - 9 semestr] wtorki; godz.: 17:30 (MSTeams)
SEM - ZALEWSKI Wojciech - Prawo karne [PS5+PW5 - 9 semestr] piątek, 9/10/2020 od godz. 13.00 - 14.00.
SEM - ZEIDLER Kamil - Filozofia prawa/kultura i prawo [PS5+PW5 - 9 semestr] poniedziałki 16:30-18:00
SEM - ZIELENIECKI Marcin - Prawo pracy [PS5+PW5 - 9 semestr]  

 

 

 

 

STUDIA NIESTACJONARNE (zaoczne)

 

SEMINARIUM (15h)
ADMINISTRACJA I stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - BOJAR-FIJAŁKOWSKI Tomasz - Prawo administracyjne [AZ3 - 5 semestr]  wtorki 17:00-18:30 na MS Teams
SEM - CORA Łukasz - Administracyjno-prawne aspekty ścigania karnego [AZ3 - 5 semestr] 

I spotkanie sobota  10/10  Godz 15-17.15

28/11  godz.  12.00-14.15
5/12    godz.  13.15-15.00
9/01    godz.  13.15-15.00
23/01  godz. 13.15-15.00

SEM - KOWALCZYK Beata - Prawo nieruchomości [AZ3 - 5 semestr]  24.10.2020 sobota 8.15-11.00
14.11.2020 sobota 12.15-15.00
28.11.2020 sobota 13.00-15.45
12.12.2020 sobota 12.15-15.00
09.01.2020 sobota 12.15-15.00
SEM - PETASZ Paweł - Prawo karne [AZ3 - 5 semestr]   
SEM - SUT Paweł - Instytucjonalne formy rozwiązywania konfliktów [AZ3 - 5 semestr]  MS Teams we wtorek 13.10.2020 r. w godz. 19.00-20.30
SEM - SZMIT Jakub - Prawo pracy [AZ3 - 5 semestr] 

24.10, godz. 10
31.10, godz. 9

14.11, godz. 9.30 - 11
28.11, godz. 16 - 17.30

 

SEMINARIUM (15h)
KRYMINOLOGIA I stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - CORA Łukasz - Kryminologiczne aspekty ścigania karnego [KZ3 - 5 semestr] 

I spotkanie sobota 10/10 godz. 9.00-11.15

28/11  godz.  14.15.16.40
5/12    godz.  11.00-13.15
9/01    godz.   15.00-17.15
13.01  godz.   11-13.15.00

SEM - KANTY Tomasz - Procedura karna i prawo karne [KZ3 - 5 semestr]   
SEM - KASPRZAK Magdalena - Kryminalistyka bez tajemnic [KZ3 - 5 semestr]  niedziele, godz. 20.00 - 21.30 (na prośbę studentów)
SEM - KĘDZIERSKI Bartosz - Kryminologia [KZ3 - 5 semestr]   
SEM - LEWKOWICZ Aneta - Badania fizykochemiczne w kryminalistyce [KZ3 - 5 semestr] 

pierwsze spotkanie seminaryjne było 17.10.2020 o godz. 16:35, kolejne są w trakcie ustalania terminów.

17.10.2020, 16:35, 45 min.
14.11.2020, 11:30 (2x45min.)
28.11.2020, 8:00 (2x45min.)
05.12.2020, 16:45 (2x45min.)
09.01.2020, 8:00 (2x45min.)
16.01.2020, 15:05 (2x45min.)
23.01.2020, 8:00 (2x45min.)
30.01.2020, 8:00 (2x45min.)

SEM - NIEMIEC Wioletta - Proces karny i kryminalistyka [KZ3 - 5 semestr] 

26 października 2020 godz. 19.00 na MS Teams

Następne spotkanie 12.listopada godz. 18.30

SEM - PETASZ Paweł - Kryminologia [KZ3 - 5 semestr]   
SEM - SNARSKI Tomasz - Prawo karne [KZ3 - 5 semestr]  10.10.2020, godz. 16.00-17.30 (2 godziny bez przerwy)
11.10.2020, godz. 16.30-17.15 (1 godzina)
24.10.2020, godz. 9.30-11.00 (2 godziny bez przerwy)
14.11.2020, godz. 11.00-13.15 (3 godziny bez przerwy)
28.11.2020, godz. 11.00-13.15 (3 godziny bez przerwy)
12.12.2020, godz. 18.00-19.30 (2 godziny bez przerwy)
9.01.2020, godz. 10.30-12.00 (2 godziny bez przerwy)
SEM - STASIAK Krzysztof - Kryminologia [KZ3 - 5 semestr] 

10 października 2020 r. o godzinie 17.30

kolejne spotkania seminaryjne (KZ3):
15.11 - godz. 11.00;
29.11 - godz. 15.00
6.12. - godz. 17.00

 

SEMINARIUM (16h)
PODATKI I DORADZTWO PODATKOWE I stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - BIELAWSKA Kamila - Podatki i ubezpieczenia (PiDPLZ3 - 5 semestr)  18.10.2020 15.00 – 16.30 (2h)
06.12.2020 13.30 – 18.30 (7 h)
13.01.2021  17.00 – 19.30 (3 h)
17.01.2021  17.40 – 20.40 (4 h)
SEM - GLINIECKA Jolanta - Podatki samorządowe (PiDPLZ3 - 5 semestr)  10 października (sobota), 24 października (sobota), 28 listopada i 12 grudnia
godz. 9 -12:00
SEM - GLINIECKA Jolanta - Prawo podatkowe (PiDPLZ3 - 5 semestr)  10 października (sobota), 24 października (sobota), 28 listopada i 12 grudnia
godz. 12 -15:00

 

SEMINARIUM (20h)
KRYMINOLOGIA II stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - NYKA Maciej - Medyczne prawo karne (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA; KRYMINOLOGICZNA]  17.10 g. 9.00 i 23.10 g. 18.00 – nowe terminy 7.11. g. 15.00, 22.11 g. 15.00
SEM - OPORA Robert - Patologia społeczna, resocjalizacja i profilaktyka (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA oraz spln: KRYMINOLOGICZNA]  18  paźdź godz 13:15
24 paźdź godz 17:15
8 list godz 12
14 list godz 15:15
6 gr godz  15:30
20 gr godz 16
17 st. 14:30
30 st. godz 12:15
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA]  kryminologia (kryminalistyczna) 7.11 19:00
SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA]  kryminologia (kryminologiczna)  7.11 18:00
SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka w kryminologii. Etyka w kryminologii. (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA]   15.10.2020, godz. 18.30 , SKYPE
SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka w kryminologii. Etyka w kryminologii. (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA]   15.10.2020, godz. 18.30 , SKYPE
SEM - WIEWIOROWSKI Jacek - Przestępczość z punktu widzenia psychologii ewolucyjnej (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA] 

godz. 17.00-18.30 MS Teams:
12.10; 19.10; 26.10; 9.11; 16.11; 23.11; 30.11; 7.12; 14.12; 11.01.

SEM - WOŹNIEWSKI Krzysztof - Prawo dowodowe (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINALISTYCZNA]  środy; godz.: 17:30 (MSTeams)
SEM - ZALEWSKI Wojciech - Kryminologia (KMZ2 - 3 semestr) [spln: KRYMINOLOGICZNA oraz KRYMINALISTYCZNA]  9.10.20 od godz. 17.00 do 18.00

 

SEMINARIUM (30h)
PODATKI I DORADZTWO PODATKOWE II stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - BOGUSZ Mariusz - Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne (PiDPZ2 - 3 semestr) 

24 X, godz. 20-ta, MS Teams, spotkanie organizacyjne

– 28 października (środa), godz. 18:30, MS Teams

Seminarium z:  28 października (środa), godz. 18:30, MS Teams - Przeniesione na: 04 listopada (środa), godz. 18:30, MS Teams

18 listopada (środa) 18:30 Skype
02 grudnia (środa) 18:30 Skype
16 grudnia (środa) 18:30 Skype

SEM - GALIŃSKI Paweł - Finanse i podatki {2} (PiDPZ2 - 3 semestr)  pierwsze spotkanie odbędzie się w nadchodzącą sobotę na 16.30 na ms teams
SEM - GLINIECKA Jolanta - Podatki samorządowe (PiDPZ2 - 3 semestr)  3 października ( sobota), 17 października (sobota) i 21 listopada, 4 października ( niedziela), 18 października (niedziela) i 22 listopada,
9 – 11 .15

7 listopada (sobota), 5 grudnia (sobota) i 17 stycznia (niedziela) 2021
9 – 12:00
SEM - GLINIECKA Jolanta - Prawo finansowe (PiDPZ2 - 3 semestr)  3 października ( sobota), 17 października (sobota) i 21 listopada, 4 października ( niedziela), 18 października (niedziela) i 22 listopada,
11:15 – 13 .30

7 listopada (sobota), 5 grudnia (sobota) i 17 stycznia (niedziela) 2021
12 – 15:00
SEM - KĘDZIERSKA-SZCZEPANIAK Angelika - Finanse i podatki {1} (PiDPZ2 - 3 semestr)  19.10 19.00-21.15
06.11 17.00-20.00
15.11 18.00-20.15
28.11 15.30-17.45
04.12  17.00-20.00
08.01  17.00-20.00
16.01 16.30-19.30
SEM - KĘDZIERSKA-SZCZEPANIAK Angelika - Finanse i podatki {2} (PiDPZ2 - 3 semestr)  19.10 19.00-21.15
06.11 17.00-20.00
15.11 18.00-20.15
28.11 15.30-17.45
04.12  17.00-20.00
08.01  17.00-20.00
16.01 16.30-19.30
SEM - LEPCZYŃSKI Błażej - Finanse i podatki {1} (PiDPZ2 - 3 semestr) 

07.paź 19-20,30
10.paź 19,30-21
13.gru 8,00-11
10.sty 18,30-20,45
16.sty 16,45-20,30
28.lis 16,45-19,45
15.lis 19,30-21
07.lis 8,00-11
20.gru 15-18

Najbliższe sem. odbędzie się 25.10, godz. 18,30-20

 

SEMINARIUM (25h)
PRAWO jednolite (niestacjonarne - zaoczne)
Terminy spotkań
SEM - BALWICKA-SZCZYRBA Małgorzata - Prawo nieruchomości w obrocie profesjonalnym [PZ5 - 9 semestr] kolejne spotkanie 28.10. 2020 r. godz. 20.00, Teams
SEM - BARCZEWSKI Maciej - Prawo własności intelektualnej [PZ5 - 9 semestr]  18.10.2020, godz. 16:00, SKYPE
SEM - KRUCZALAK-JANKOWSKA Joanna - Prawo handlowe [PZ5 - 9 semestr] 

piątek 16.10 o godz. 18

23.X godz. 18
07. XI godz. 14
20.XI godz. 18
04.XII godz. 18
09.01 godz. 9.00
22.01 godz. 18 - konsultacje indywidualne

SEM - MACHNIKOWSKA Anna - Postępowanie cywilne [PZ5 - 9 semestr] 

pierwsze spotkanie już się odbyło; następne 24.10.2020 r. godz 8.00

15.11.2020 godz 9, kolejne 19.12.2020 godz 8.15

SEM - MAŚNIAK Dorota - Prawo cywilne i ubezpieczeniowe [PZ5 - 9 semestr] 

sobota (10/10/2020) o godz. 18.30

24.10 godz. 18.30

SEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne [PZ5 - 9 semestr] 

3.10 o godz. 19:00,
następne zaplanowane na 10.10. 17:30

seminarium prawo godz 7.11 11:00

SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka. Etyka prawnicza [PZ5 - 9 semestr]  14.10.2020, godz. 16.30, SKYPE
SEM - TOMASZEWSKA Monika - Prawo pracy [PZ5 - 9 semestr]  11 października godzina 12:00 
22 Listopada godzina 17:30 
19 grudnia godzina 16:00 
16 stycznia godzina 15:00  
SEM - WOŹNIEWSKI Krzysztof - Prawo karne procesowe [PZ5 - 9 semestr]  czwartki; godz.: 17:30 (MSTeams)
SEM - ZALEWSKI Wojciech - Prawo karne [PZ5 - 9 semestr]  9.10.2020 od gdzo. 18.00.

 

SEMINARIUM (15h)
PRAWO W ADMINISTRACJI I GOSPODARCE II stopnia (niestacjonarne)
Terminy spotkań
SEM - BĄKOWSKI Tomasz - Prawo i postępowanie administracyjne (PAiGZ3 - 5 semestr)  24-10-2020 godz. 11:30-13:45
21-11-2020 godz. 12:15-14:30
6-12-2020 godz. 12:15-14:30
9-01-2021 godz. 11:00-13:15
30-01-2021 godz. 15:00-17:15
SEM - NYKA Maciej - Prawo handlu międzynarodowego (PAiGZ3 - 5 semestr) 

3.10 g. 9.00;
10.10 g. 9.00,
24.10 g. 8.30;
31.10 g. 9.00.

15.11 g. 10.30 i 28.11 g. 9.00

SEM - SYKUNA Sebastian - Prawa człowieka w administracji. Etyka w administracji. (PAiGZ3 - 5 semestr)   
SEM - TRZCIŃSKA Diana - Administracyjne prawo ochrony środowiska (PAiGZ3 - 5 semestr) 

14.10 o godz 17.00. nastepny termin -m4.11.2020 godz 17

kolejne spotkanie seminarium to 18.11 środa godz. 17

kolejne spotkanie seminarium "Administracyjne prawo ochrony środowiska" odbędzie się 2 grudnia 2020 r., godz. 17.00

SEM - ZEIDLER Kamil - Prawo ochrony dziedzictwa kultury (PAiGZ3 - 5 semestr)  poniedziałki 18:00-19:30

 

PROSEMINARIUM (10h)
PRAWO jednolite (niestacjonarne - zaoczne)
Terminy spotkań
PROSEM - BALWICKA-SZCZYRBA Małgorzata - Prawo nieruchomości w obrocie profesjonalnym [PZ4 - 7 semestr]  pierwsze spotkanie 7.11 (sobota) godz. 9.00-12.45 Teams
PROSEM - BARCZEWSKI Maciej - Prawo własności intelektualnej [PZ4 - 7 semestr]  18.10.2020, godz. 15:00, SKYPE
PROSEM - MACHNIKOWSKA Anna - Postępowanie cywilne [PZ4 - 7 semestr] 

8.10.2020 r. g. 18,
następne ustalone wspólnie terminy to czwartki o godz 18.30:
22.10.2020 r.,  
19.11.2020 r.,
3.12.2020 r.
17.12.2020 r.,

PROSEM - PANFIL Przemysław - Prawo finansowe [PZ4 - 7 semestr] 

najbliższe zajęcie proseminaryjne z prawa finansowego (PZ4) odbędą się 18 października (niedziala) w godzinach 10:00-12:15 (3h) za pośrednictwem Teams

najbliższe proseminarium z prawa finansowego odbędzie się w najbliższą niedzielę (25.10.2020) w godzinach 9:45-12:00.

W sobotę 07.11 spotkanie proseminaryjne odbędzie się w godzinach 9:45-11:15 oraz 09.11 (16:30-18:00)

Następne proseminarium z prawa finansowego na IV roku prawa zaocznego odbędzie się w dniu 21.11.2020 w godzinach 9:40-11:10.

PROSEM - POTULSKI Jacek - Prawo karne [PZ4 - 7 semestr] 

4.10. o godz. 18:00,
następne zaplanowane na 10.10. 18:30

proseminarium 7.11 12:00