Kongres Ekonomicznych i Ekologicznych Kół Naukowych „KEEKS 2023”

keeks2023

W imieniu Komitetu Organizacyjnego KEEKS 2023 mamy przyjemność zaprosić członków Kół Naukowych i Rady Samorządu Studentów do udziału w Kongresie Ekonomicznych i Ekologicznych Kół Studenckich „KEEKS 2023”, który odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) w formie stacjonarnej na Wydziale Ekonomicznym UG. 

Celem Kongresu jest rozwój naukowy studentów działających w kołach naukowych UG oraz wymiana poglądów w zakresie badań podstawowych zgodnych z obszarami zainteresowań jednostek i kół naukowych, w tym powiązanych z koncepcją zrównoważonego rozwoju. 

Tegoroczna edycja KEEKS będzie miała charakter interdyscyplinarny i obejmie swoim zakresem zarówno koła naukowe działające na wydziałach objętych opieką naukową Katedry im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, a więc na Wydziale Ekonomicznym, Wydziale Zarządzania, Wydziale Nauk Społecznych, Wydziale Prawa i Administracji, a także koła naukowe tradycyjnie włączające się w Kongres, działające na Wydziale Chemii, jak i Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii. 

Spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące KEEKS 2023 odbędzie się 27 lutego (poniedziałek) w godz. 12.00-13.00 na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, ul. Armii Krajowej 119/121 w sali C301. Zachęcamy do czynnego udziału w spotkaniu w formie stacjonarnej. Istnieje jednak możliwość udziału online (spotkanie odbywać się będzie również w formie hybrydowej). 

 

Uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia na spotkanie poprzez formularz zgłoszeniowy:

 

Kongres odbędzie się pod patronatem Katedry im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, funkcjonującej na Uniwersytecie Gdańskim jako jednostki międzywydziałowej. W spotkaniu ze studentami weźmie udział prof. dr hab. Leszek Balcerowicz, który objął Honorową Katedrę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w roku akademickim 2022/2023.

 

  
 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 22. luty 2023 - 10:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Sierpień 2023 - 11:20; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty