fbpx Dofinansowanie do kosztów kształcenia dla studentów posiadających stopień niepełnosprawności umiarkowany lub znaczny! | Wydział Prawa i Administracji

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

W związku z realizacją pilotażowego programu "Aktywny samorząd" informujemy, iż jednym z dofinansowań ww. programu jest dofinansowanie w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Osoby z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym lub znacznym, uczące się w szkole wyższej badź policealnej, mogą ubiegać się o dofinansowanie do kosztów związanych z opłatą za czesne lub/i dodatku na pokrycie kosztów kształcenia.

Szczegółowe informacje w załączniku  "AKTYWNY SAMORZĄD - GDYNIA "  oraz w gablocie informacyjnej.