,,Erasmus Info Days” dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego

erasmus

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w programie Erasmus na spotkania organizowane przez Erasmus Student Network i Sekcję Erasmus+ UG   - "Erasmus Info Days" w dniach 19 i 20 stycznia 2021 r.  Program Erasmus daje możliwość pozyskania nowych doświadczeń związanych ze studiowaniem i poznawaniem świata, poprzez poszerzenie perspektywy o doświadczenie innych krajów UE. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się w jaki sposób wygląda rekrutacja do programu Erasmus+, a także posłuchać relacji osób, które wzięły udział w poprzednich edycjach.

Spotkanie jest skierowane do studentów UG. Prosimy dokonać zapisu używając maila uniwersyteckiego, wypełniając poniższy

Data publikacji: czwartek, 14. Styczeń 2021 - 08:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Styczeń 2021 - 08:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski